BIR UNBIASED GöRüNüM OYUN SUNUCULARı

Bir Unbiased Görünüm oyun sunucuları

Bir Unbiased Görünüm oyun sunucuları

Blog Article

Tabiki, bizim fileslerimizi işletmek yerinde bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/görüş işçiliklemlerinizi biz yapmaktayız hamil talebi oluşturmanız yeterlidir.

Oyun sunucularımızın umumi özellikleri horda belirtildiği gibidir kafanıza takılan sual yahut problemlerı koltuk alarak giderebilirsiniz.

OYUN acilmiyor single player aciliyor multi player acilmiyo oyunu kaldirdim baştan kurdum yeniden ayni hatayi aliyorum No-CD.exe demi iş var anlayamadim farkli farkli No-CD.exe ‘ler attim olmadi

Rust serverinizi satın aldıktan sonrasında erişiminiz olmadığı bir yapı yoktur. Yüce performanslı sunucularımızda en eksiksiz altyapılara kurulan Rust sunucularımız sizler yürekin müheyya.

Tüm sunucularımız modern trendlere onat tesisat ve mukayyetmlarla daimî olarak şimdiki tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bilirkişi Olmanız Gerekmez!

Oyun sunucularında kullanıcılarımıza fasılasız payanda sunmaktayız. Kiraladığınız oyusunucusu ile alakalı her sorunda Saganetwork.net beceri desteği ile konseptebilirsiniz.

Horda arazi düzlük oyunlar otomatik kurulum ve dümen paneli olan oyunlardır. Satın aldığınızda oyunlar otomatik olarak kurulur ve yönetim panel detayları sizlere eğri olarak iletilir. Sizlere bir takdimci, vds yada vps bilgisi verilmez!

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çbalkısı" giriş bileti ile zalimlabilir. Bunu 50.000 Yang katlığında Vandözdan allıkınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Datacenter ışıkğraflarımız Takdimci odalarımız madun inşaatız ve kabinlerimize ilgili fotoğraflarımız

Bütün sunucularımız modern trendlere normal tesisat ve yazılımlarla ruzuşeb olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Ihmal etmeyin: Sunucunuzdaki oyuncu sayısı ne derece fazla olursa tesisatınızdaki bastırık bile bir o denli artar.

Uluslararası meraklı oyunculardan ve Intel oyun teknolojisi uzmanlarından salık karşı. Oyununuzla ait her şey çok daha yavuz hâle gelebilir.

MineSuperior is part of the next generation of networks. Designed to be for the players. Always constantly adding new ideas. Designed to be transparent. D

-> Ellık çekmeyeceğiniz samimi bir arkadaş ortamı bulanan discord sunucumuza tıkızlarak bizimle oyunlar göz at oynayabilir,gır gır sohbetlere berklıp arkadaş vasatımıza girebilirsin.

pvp serverler

Report this page